Hebeschiebe Isı Yalıtımlı Makro Ultra Sürme Sistemi

TEKNİK BİLGİLER


  • Kaldırmalı Sürme Sistemi (Hebeschiebe), ev ,teras, balkon ve bahçelerinizi; manzaranızı bölmeden, mümkün olan en geniş cam yüzeyini kullanma olanağı sağlayarak şık ve pratik bir biçimde kapatmanızı sağlar.
  • Basit sürme sistemlerinden çok daha yüksek sızdırmazlık ve yalıtım değerlerine sahiptir.(EN 13115, EN 1026, EN 1027, EN 12211)
  • Görsellikten ve konfordan ödün vermeksizin sizi hem kötü hava şartlarından korur hem de güvenliğinizi sağlar.
  • Hebeschiebe, şıklık ve mekandan tasarruf sağlama özelliğinin yanı sıra, oldukça geniş bir cam yüzeyli bölmeyi hiç güç sarfetmeden, tek bir el hareketiyle açabilmenizi sağlar.
  • Hebeschiebe, kullanılacak alanın genişliğine bağlı olarak sabit ve hareketli parçalardan oluşabileceği gibi, tüm kanatlar hareketli olacak şekilde 2-3-4 parça olarak da uygulanabilmektedir. 12 metreye kadar açıklıkları 4 kanat seçeneği ile kapatmaya ve 3 metre genişliğinde tek parça kanat uygulamasına imkan tanır.
    Mimari projelerde gün geçtikçe artan geniş dışa açılım noktalarında, Hebeschiebe mükemmel bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.

 


” Türkiye’ de cam balkon konusunda birçok ilke imza atarak sektörün en geniş bayi ağına sahip firmalardan biri haline gelen Makrowin’ de uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yapılmaktadır.”