Hakkımızda

FİRMA TARİHÇESİ

2002 yılında cam balkon sistemleri ile tüketicilerle buluşan Makrowin, yüksek kalite, yaratıcılık, çeşitlilik ve kişiye özel projeler ile farkını hissettiren, sektörün lider firmasıdır.

Makrowin mevcut cam ve kapı sistemlerinin tüketicinin ihtiyaçlarına cevap vermediğini düşünerek tüm yaşam alanlarına pratik, modern, estetik ve aydınlık çözümler getirmeyi hedeflemiştir.

Bu hedef doğrultusunda kalite ve güveni temel alarak yükselen Makrowin, süregelen bir yaratıcılıkla cam balkon sistemlerinde patentli ürünler geliştirmiştir. 2005 yılı itibari ile tecrübesini Açılır Tavan ve Kış Bahçesi (Tente ve Şemsiye) sistemlerine de taşıyan Makrowin, bu alanda da yüksek kaliteli ve özel çözümler sunmaktadır. Yenilikçi çalışmalarına ev ve ofisler için özel olarak tasarlanan cam kapı ile devam etmektedir.

2008 yılı itibari ile aksesuarlarını kendi üretmeye başlamıştır ve 12.800 metrekare olan tesislerinde 97 kişilik uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Hizmette kalite anlayışını 2014 yılının ortasında kapı sektörüne el atan Makrowin ASAŞ Alüminyum ile ASAŞDOOR markası adı altında iş ortaklığına da giderek gücüne güç katmıştır.

Makrowin Cam Balkon ve Kış Bahçesi Sistemleri, özgün modelleri ve kaliteli ürünleri ile Türkiye’de ve yurt dışında 1200′den fazla bayisi ile hizmet vererek bir marka olmayı başarmıştır.

Hedefi ve stratejisi, Deniz aşırı ülkeler ile Avrupa ve Doğu ülkelerine yaptığı ihracatı arttırmak ve patentli ürünlerini tüm dünyaya ihraç ederek, bir dünya markası olmaktır.

Hayata bir de bizim penceremizden bakın.