Bizden Haberler

Hayata bir de bizim penceremizden bakın.

Makrowin Sponsorluğunda Pitbull Promotion Boks Gecesi

Makrowin sponsorluğunda, TV 8,5’ta yayınlanan Pittbull Promotion boks gecesinde, müsabakaya katılan tüm sporcuları tebrik ediyoruz.

habeler-gorsel-1

MAKROWIN İNGİLTERE TELEVİZYONLARINDA

Makrowin Cam Balkon ve Gölgelendirme Sistemleri yurtiçindeki kalitesini yurtdışınada taşımıştır. İngilterenin saygın programlarında Makrowin’in yüksek kalitesi ve özgün tasarımı konu edilmiştir.

TUYAP FUARINDA SİZLERLE BULUŞUYORUZ

Büyükçekmece de bulunan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak olan 39. Uluslararası Yapı Fuarında yer alacaktır.

Makrowin, 14. Salonda 451 Nolu stand da siz değerli ziyaretçilere geniş ürün yelpazesini tanıtacak ve aynı zamanda yapısal çözümleri de sizlere sunacaktır. Standımıza yapacağınız ziyaret bizleri çok memnun edecek aynı zamanda sizleri yakından tanıma fırsatı verecektir.

İstanbul Yapı fuarı 1978 yılından beri düzenlenmekte olup kendi alanında en büyük fuar organizasyonudur. İnşaat endüstrisine vermiş olduğu destek ile yapı kalitesini yükseltmektedir.

İstanbul Yapı Fuarı, sadece Türkiye’nin değil aynı zamanda Balkanlar, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Eski Doğu Blok ülkelerinin en büyük organizasyonlarından biridir.

zaman-adam2

tuketiyoruz4

logolar-makrowin

GÜNCEL BİLGİLER İÇİN

SOSYAL MEDYADAN

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN
HAKKIMIZDA | İNSAN KAYNAKLARI | FİYAT&TEKNİK | İLETİŞİM
MAKROWIN CAM BALKON & GÖLGELENDİRME SİSTEMLERİ